Wizyta naszych uczniów w Domu Pomocy Społecznej im. Matki Teresy z Kalkuty

Piotr Smalira w 26 marzec 2018. Opublikowane w Aktualności

Po raz kolejny uczniowie naszej Szkoły pod opieką pani Renaty Leszko oraz pani Renaty Lesińskiej wybrali się do Domu Pomocy Społecznej im. Matki Teresy z Kalkuty na spotkanie z mieszkańcami.

Uczniowie zaprezentowali montaż słowno-muzyczny „Przy Chrystusowym krzyżu", a także wspólnie z podopiecznymi śpiewali pieśni wielkopostne. Dzięki zaangażowaniu naszych „aktorów", udało się stworzyć rodzinną atmosferę i dostarczyć mieszkańcom Domu Pomocy Społecznej wiele radości i miłych wrażeń. W ramach podziękowania młodzież otrzymała pięknie wykonany stroik świąteczny.

Bardzo wzruszające były dla nas słowa podziękowania oraz udzielane wskazówki starszych, doświadczonych osób na temat dalszej drogi w życiu. Niejednemu dziecku zakręciły się łzy w oczach. Postanowiliśmy częściej odwiedzać mieszkańców DPS, a niektóre osoby z naszego koła zadeklarowały swą pomoc w ramach wolontariatu.

Galeria zdjęć