Informacja o rekrutacji 2017/2018

w 14 luty 2017. Opublikowane w Aktualności

  W związku z reformą systemu edukacji, która wchodzi w życie z dniem 1 września 2017 r. informujemy, że na podstawie uchwały Rady Miasta Lublin (uchwała nr 656/XXV/2017 Rady Miasta Lublin w sprawie projektu dostosowania sieci szkół podstawowych i gimnazjów do nowego ustroju szkolnego) nasze gimnazjum zostanie przekształcone w Szkołę Podstawową nr 16 im. Fryderyka Chopina w Lublinie.

Dołożymy wszelkich starań, aby w nowej szkole kontynuować wszelkie tradycje wygasającego gimnazjum oraz zapewnić jak najwyższą jakość kształcenia.

Od 1 września 2017 r. w naszej szkole rozpoczną naukę uczniowie klas pierwszych, czwartych i siódmych szkoły podstawowej.

Zasady rekrutacji do klas pierwszych szkół podstawowych będą jednakowe w całym mieście Lublin (rekrutacja elektroniczna).

Wykaz ulic należących do obwodu Szkoły Podstawowej nr 16 im. Fryderyka Chopina w Lublinie znajduje się w załączniku nr 2 ww. uchwały.

Uczniów do klas czwartych i siódmych będziemy przyjmować na wniosek rodziców zgodnie z kryteriami opracowanymi przez szkołę.

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia szkoły i zapisania uczniów do nowo powstających klas.

Ewa Barszcz – Dyrektor

pdfUchwała nr 656/XXV/2017 Rady Miasta Lublin