Wojewódzki turniej szachowy IPN

Anna Witkowska w 17 listopad 2022. Opublikowane w Aktualności

   scan 2022111613581915 listopada w Instytucie Pamięci Narodowej odbył się wojewódzki turniej szachowy IPN z okazji 104 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę dla uczniów szkół podstawowych. Naszą Placówkę reprezentowali: Piotr Larwa 6d, Stanisław Łazarz i Bartłomiej Ruszniak 6a, Piotr Wołkowski oraz Jan Adamczyk 4f. Chłopcy bardzo dobrze zagrali i w trudnej rywalizacji wywalczyli drugie miejsce dla naszej Szkoły. Dodatkowo w rywalizacji indywidualnej Piotrek Larwa zajął trzecie miejsce ustępując pierwszemu, Kacprowi Czuchrycie z SP 3 Lubartów tylko 0,5 pkt. BRAWO NASZA DRUŻYNA! Szczegółowe wyniki pokazują załączone tabele turniejowe. Gratulujemy wszystkim naszym reprezentantom bardzo dobrego wyniku!
   Za drugie miejsce Szkoła otrzymała dyplom oraz puzzle i książkę o tematyce patriotycznej, która zasili bibliotekę szkolną. W trakcie turnieju opiekę nad uczniami sprawowała Pani Renata Leszko. Oto kilka zdjęć z turnieju. Więcej zdjęć i wyniki szczegółowe pod linkiem: http://chessarbiter.com/turnieje/2022/ti_6264/index.html

ZAPRASZAMY DO GALERII